استفاده از ADSL روی موبایل

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  یک ارائه‌دهنده خدمات ارتباطات ثابت از ارائه‌ خدمات اینترنت بی‌سیم در شیراز، تهران و مشهد خبر داد و گفت: اولویت راه‌اندازی این سرویس در اماکن عمومی از جمله فرودگاه ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تفریحی بزرگ و ایستگاه ها است.

  به گزارش صبحانه، محمد علی یوسفی زاده در مراسم اختتامیه سومین دوره جایزه کیفیت AQA از ارائه‌ خدمات اینترنت بی‌سیم در شیراز، تهران و مشهد خبر داد و گفت: مراحل آزمایشی این طرح نهایی شده است و اولویت راه‌اندازی این سرویس در اماکن عمومی از جمله فرودگاه ها، فروشگاه‌های بزرگ، مراکز تفریحی بزرگ و ایستگاه ها است.

  وی گفت: در روند جهانی نرخ های قیمت اینترنت 3G و 4G موبایل گران تر از وای فای است؛ علاوه بر این اینترنت موبایل به ویژه در سرعت های بیش از 10 مگابیت بر ثانیه مصرف باتری به مراتب بیشتری نسبت به وای فای دارد که استفاده از پاور بانک ها را فراگیر کرده است. مجموع این عوامل ضرورت به توسعه وای فای را تشدید کرده است که در همین راستا شاهد توسعه وای فای در اماکن عمومی هستیم.

  این ارائه دهنده خدمات ارتباطات ثابت با بیان اینکه این اقدام با هدف دسترسی سریع تر و راحت تر مشترکان به ارتباطات باکیفیت اجرا شده است، تاکید کرد: با این امکان مشترکان سرویس اینترنت ثابت می‌توانند در مکان های عمومی که شرکت متبوع سرویس اینترنت عمومی ارائه می دهد، از اینترنت بی‌سیم با قیمت ADSL استفاده کنند.

  وی درباره جزئیات ارائه این سرویس، توضیح داد: در این سرویس مشخصات مشترک روی ابزار مورد استفاده (برای مثال موبایل) از طریق سامانه رگولاتوری تایید می‌شود و سپس مشترک امکان دسترسی به سرویس اینترنت بی‌سیم عمومی را خواهد داشت.

  به گفته یوسفی زاده، خدمات WiFi عمومی تحت نظارت حاکمیت است و ضوابط آن توسط وزارت ارتباطات تعیین شده است.

  یوسفی‌زاده تصریح کرد: توسعه رسانه های تعاملی یکی از اجرای روند آینده فناوری است و دسترسی سریع تر و راحت تر به ارتباطات باکیفیت یکی از پیش‌نیازهای توسعه رسانه های تعاملی در ایران است.

  به گفته مدیرعامل ارتباطات ثابت آسیاتک، با توجه به وابستگی هر چه بیشتر مردم به سرویس‌های اینترنتی، ضرورت افزایش کیفیت سرویس اینترنت بیشتر احساس می شود که بر همین اساس دوره جایزه کیفیت با هدف افزایش سطح کیفی ارائه‌ خدمات و افزایش رضایت مشترکان از نمایندگان این ارائه‌دهنده خدمات ارتباطات ثابت هر ساله برگزار می شود.

  وی همچنین به مصوبه‌ 237 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای کاهش تعرفه‌ پهنای باند شرکت ارتباطات زیرساخت به شرکت‌های اپراتورهای FCP اشاره کرد و گفت: در این مصوبه‌ تعرفه ها به صورت پلکانی بر حسب میزان مصرف کاهش یافته است و امکان کاهش قیمت اینترنت برای مصرف کننده نهایی را فراهم کرده که در رقابت بازار افزایش کیفیت توام با کاهش قیمت در دستور کار ارائة دهندگان سرویس خواهد بود.

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 11 تاريخ : دوشنبه 1 شهريور 1395 ساعت: 19:12
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها