آخرین مهلت فعالیت 4 پروانه ارتباطی و اینترنتی

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  معاون رگولاتوری آخرین مهلت فعالیت پروانه‌های PAP و PSTN و ISP و ISDP را اعلام کرد و گفت: تا پایان سال 95، تمامی این پروانه‌ها تعیین تکلیف شده‌اند.

  به گزارش صبحانه، صادق عباسی شاهکوه درباره تعیین تکلیف پروانه‌های جدید حوزه ICT و  آخرین مهلت فعالیت پروانه‌های سابق اظهار داشت:‌ مهلت پروانه‌های شرکت‌های PAP (ارائه دهنده ADSL) و شرکت‌های PSTN (تلفن ثابت) یکسال پس از صدور نخستین مجوز FCP (بهره‌برداری از شبکه ارتباطات ثابت) است که نخستین مجوز FCP در در 10 آبان ماه سال 94‌، صادر شده است.

  معاون بررسی‌های فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی افزود: آخرین مجوز شرکت‌های ISP (ارائه خدمات اینترنتی) و ISDP تا پایان سال 95 است.

  وی درباره جزئیات تعیین تکلیف تغییر پروانه ارتباطی به پروانه  (FCP) ارتباطات ثابت توضیح داد: تعداد 7 پروانه FCP در سال 94 صادر  شده و اخیراً نیز پروانه 6 شرکت صادر و اعطا شده است.

  معاون رگولاتوری گفت: پروانه شرکت‌های های‌وب، آسیا تک، صبانت، پیشگامان، مبنا، شاتل و پارس‌آنلاین در دهم آبان ماه 94 صادر شده که تا تاریخ نهم آبان 1404 اعتبار دارد و پس از آن پروانه شرکت‌های رسپینا سناپ، حلماگستر خاورمیانه، افرانت و رسانه مهر وطن در سال 94 صادر شد و تازه‌ترین پروانه متعلق به فن‌آوا است که در اردیبهشت 95 صادر شده است و مدت اعتبار همه پروانه‌ها نیز یکسان است.

  وی افزود: تعداد 4 شرکت نیز هنوز تعیین تکلیف نشدند که امیدواریم به زودی تکلیف این شرکت‌های باقی‌مانده نیز مشخص شد زیرا در نهایت طبق مصوبه تنظیم مقررات ارتباطات متقاضیان برای دریافت پروانه FCP فقط تا پایان شهریور ماه مهلت دارند و بعد از 31 شهریور هیچ پروانه FCP جدیدی صادر نخواهد شد و با توجه به کافی بودن مهلت در نظر گرفته شده که حدود یک سال شرکت‌ها برای اقدام فرصت داشته‌اند این مهلت تمدید نمی‌شود.

  عباسی خاطر نشان کرد: یکی از اهدافی که در تغییر و ادغام پروانه‌ها دنبال شد کاهش تعداد پروانه‌های متعدد در حوزه اینترنت بود که این هدف محقق شده است./فارس

  نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 18 تاريخ : سه شنبه 2 شهريور 1395 ساعت: 22:19
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها