مهلت ثبت‌نام مسابقات بازی‌های رایانه‌ای اعلام شد

ساخت وبلاگ
چکیده : مسابقات بازی‌های رایانه‌ای نمایندگی شهرهای ایران از هشتم تا دهم شهریور برگزار می‌شود و بازی‌کنندگان ... با عنوان : مهلت ثبت‌نام مسابقات بازی‌های رایانه‌ای اعلام شد بخوانید :

مسابقات بازی‌های رایانه‌ای نمایندگی شهرهای ایران از هشتم تا دهم شهریور برگزار می‌شود و بازی‌کنندگان می‌توانند تا پنجم شهریور اقدام به ثبت‌نام کنند.

به گزارش صبحانه، با توجه به حجم گسترده بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای در کشور ( ۲۳ میلیون نفر) و گستردگی استعدادهای درخشان این نوع بازی‌ها در سراسر ایران، منطقی است تا سیاستی برای کشف این استعدادها و معرفی آنان به رقابت‌های کشوری و جهانی اندیشیده شود. با این رویکرد امسال این مسابقات در شهرستان‌ها نیز برگزار خواهد شد.

شهرهای رشت، کازرون، یزد، قائم‌شهر و کرمان، امسال میزبان بازیکنان بازی‌های رایانه‌ای در کشور هستند و نفرات برتر این مسابقات به جمع برگزیدگان مسابقات برج میلاد راه پیدا خواهند کرد و در صورت موفقیت به مسابقات جهانی اعزام خواهند شد.

ثبت‌نام این مسابقات تا تاریخ پنجم شهریور ماه ادامه خواهد داشت و شروع مسابقات تاریخ ۸ – ۱۰ شهریور خواهد بود.

فنون اتصالات مهلت ثبت نام مسابقه ستاره 20,مهلت ثبت نام مسابقه حفظ خطبه غدیر,مهلت ثبت نام مسابقه ستاره بیست,مهلت ثبت نام مسابقه خطبه غدیر,مهلت ثبت نام مسابقه کوی محبت,...
ما را در سایت فنون اتصالات دنبال می کنید

نویسنده : کاوه محمدزادگان بازدید : 16 تاريخ : دوشنبه 1 شهريور 1395 ساعت: 19:12